Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 711
Sortuj po: 
 
Cezary Tymczuk
Z nami od 2021-10-12
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Fotografuję od trzydziestu kilku lat. Przeszedłem fascynację różnymi rodzajami tej sztuki, jej technikami, ideami. Zamieszczone tutaj zdjęcia dość uniwersalnie traktują moje postrzeganie miejsca i upływu czasu, choć zapewne sprawnemu obserwatorowi powiedzą wiele o mojej osobowości i upodobaniach.

pawel.litwin83@gmail.com
Z nami od 2021-10-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Fotografuję od 2008 roku, gdy trafiłem do koła fotograficznego przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Moimi ulubionymi obszarami fotografii jest krajobraz oraz fotografia miejska. Zajmuję się również fotografią wnętrz oraz tworzeniem wirtualnych spacerów.

Katarzyna Bochniak
Z nami od 2021-09-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Fotografia to moja pasja, dzięki której staram się pokazać piękno naszego świata. Czasami pozornie zwyczajne miejsce ubrane w najpiękniejsze światło staje się nie do poznania. Fotografia krajobrazowa, którą zajmuję się głównie, ma w sobie tę specyficzną magię, którą kocham, obcowanie z naturą, nasłuchiwanie jej odgłosów i podziwianie widoków to jest coś co uwielbiam. Będąc w plenerze czekam na piękne światło, kolory, szukam inspiracji w kompozycji, a kiedy to wszystko złoży się w całość, to jest najlepsza nagroda, jaką mogę otrzymać.

Damian Walczak
Z nami od 2021-09-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Cześć! Mam na imię Damian. Mam 27. lat, a fotografią zajmuje się tylko hobbystycznie w wolnych chwilach po pracy ;) Lubię czasem się wyciszyć w samotni i wtedy złapać jakiś ciekawy kadr :)

Drone Effect
Z nami od 2021-09-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Hej! Jestem pasjonatem fotografii wykonywanej z powietrza, konkretnie dronem. Aczkolwiek z lustrzanką też się lubimy ;) mam nadzieję że znajdziecie wśród moich prac coś dla siebie :)

Aleksander Wolski
Z nami od 2021-09-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Staram się opowiedzieć historię krajobrazu i muzyki za pomocą kadru. I już.

Katarzyna i Andrzej Mazurkiewicz
Z nami od 2021-09-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Przewodnicy trekkingowi, autorzy wystaw fotograficznych i książek o Himalajach, prekursorzy profesjonalnych pokazów slajdów podróżniczych w Polsce. Pasja wędrowania po górach stała się ich sposobem na życie. W 1988 po raz pierwszy wyruszyli w Himalaje indyjskie i nepalskie. Następnie przyszedł czas na Syberię, rosyjski Daleki Wschód, Mongolię, Azję Środkową, Iran, Pakistan, Tybet, Turcję, Gruzję, Kirgistan a także Wenezuelę i Tanzanię. Szczególnie chętnie - od ponad 30 lat wracają w indyjskie Himalaje. Fascynuje ich różnorodność krajobrazowa, etniczna i gościnność mieszkających tam ludzi. Od 1994 prowadzą Agencję Podróżniczą Terra Incognita, zorganizowali ponad 250 autorskich wypraw trekkingowych w Himalaje i inne góry świata dla niewielkich grup oraz ponad 150 wypraw poznawczych, prezentują pokazy slajdów ze swoich podróży i organizują festiwal TERRA. Wydali przewodnik trekkingowy "Himalaje indyjskie" oraz album fotograficzny "Himalaje - szlakiem karawan i pielgrzymów".

Daniel Gniewosz
Z nami od 2021-08-31
Ulubione kategorie
Zdjęcia
8

Z wykształcenia jestem architektem. W szkole podstawowej miałem aparat 6x6 „DRUH”, tak więc fotografia jest ze mną od zawsze. Wiele zdjęć wykonywałem na potrzeby zawodowe związane z architekturą. Teraz, kiedy właściwie nic nas w fotografii nie ogranicza, sam staram się ograniczać. Dotyczy to zarówno tematów jak i sprzętu czy edycji. Obecnie interesuje mnie najbliższa, otaczająca rzeczywistości. Obserwuję i fotografuję życie w miejskiej przestrzeni, przede wszystkim mojego miasta Szczecina ale też okolicznych miast i miasteczek. Oczywiście zainteresowanie architekturą, bliskość morza, otaczająca przyroda, ma wpływ na moją fotografię. Staram się wykonywać zdjęcia w których zachowana jest równowaga pomiędzy formą i treścią. Mam nadzieję, że moje fotografie zawierają przekaz, pozwalający oglądającym przeniknąć przez wierzchnią warstwę obrazu i skłonić do głębszych odczuć i wyzwolić nieoczywiste skojarzenia.

Grace Rutkowska
Z nami od 2021-08-30
Ulubione kategorie
Zdjęcia
32

Witaj, Obrazy , a wlasciwie mandale oparte na swietej geometrii, przyszly do mnie , kiedy postanowilam wyprowadzic sie do Arizony . Energia tych miejsc, Indian i ich przodkow sprawila,ze pewnego dnia postanowilam cos namalowac .. i tak zaczela sie moja przygoda z malowaniem intuicyjnym i trwa do dzis..Moje obrazy sa kolorowa forma mowy milosci, akceptacji i szacunku do calego Istnienia. Moje dlonie sa antenami, ktore zczytuja informacje z centralnego pola informacji, wiec zaden obraz sie nie powtarza. Czesc z ponad 280 obrazow zostala wykorzystana do ksiazki i kart o Kronikach Akaszy, M. Kwietniewskiej. Mozna mnie znalezc na FB Grace Rutkowska i Instagramie Graceruth2019 Oprocz tego kocham podrozowac i fotografowac. Najbardziej ciesza mnie wschody slonca, gory, woda i cisza.

Emilia Noczyńska
Z nami od 2021-08-28
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Teza: Użytkownik Emilia jest niczym nie wyróżniającym się początkującym fotografem. Obserwacje: Użytkownik Emilia studiuje publikowanie cyfrowe i sieciowe (co poniekąd łączy się z fotografią), nie ma żadnych osiągnięć w konkursach fotograficznych (jak większość amatorów) i cicho marzy o wydaniu swojej własnej książki (a patrząc na to, ile osób dziś wydaje, to nic wyjątkowego). Ponadto – uwielbia zwierzęta (i dlatego głównie im robi zdjęcia)! Wniosek: Użytkownik Emilia jest niczym nie wyróżniającym się początkującym fotografem (ale przynajmniej na brzegach zdjęć nie widać jej palców).

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Zobacz ten obraz na ścianie dzięki aplikacji PicSell AR

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android wspierający technologię AR lub iPhone 6S lub nowszy, ściągnij naszą aplikację, żeby zobaczyć jak ten obraz wygląda na Twojej ścianie. Kliknij poniżej aby pobrać aplikację:

Jeśli używasz obecnie smartfon, na którym jest już zainstalowana aplikacja PicSell AR:

Zobacz ten obraz w aplikacji PicSell AR

Jeśli napotkasz problemy z wyświetlaniem obrazu w AR, spróbuj wydrukować i zaczepić w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić obraz poniższy czarno-biały marker A4 (pobierz marker)

Błąd

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto