Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 682
Sortuj po: 
 
Grzegorz Gruszczyński
Z nami od 2021-06-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
17

Zatrzymane w kadrze opowieści bałtyckiego wybrzeża, nastrojowe fotografie odzwierciedlające klimaty portów i kurortów. Świat otwartych przestrzeni, wolności, dostojnych żaglowców i dalekich rejsów. Świat utrwalonych na fotografii spełnionych marzeń, świat bez obowiązków, codziennego pośpiechu, niezwykłe chwile, które dzięki fotografii nigdy nie przeminą.

Magdalena Tracz
Z nami od 2021-06-09
Ulubione kategorie
Zdjęcia
18

Fotografuję ludzi i naturę. Fotografią zajmuję się od lat, cenię przede wszystkim pracę z ludźmi i obcowanie z naturą. Lubię łączyć ze sobą skrajności i tworzyć wizualne treści, które podkreślają zarazem prostotę i różnorodność.

Michał Tomczak
Z nami od 2021-06-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
8

Witam, nazywam się Michał Tomczak i specjalizuję w fotografii krajobrazu naturalnego jak również miejskiego. To na co poluję, to głównie ciekawe światło, które według mnie decyduje o atrakcyjności fotografii. Wybierając moje zdjęcia możesz być pewny/pewna najwyższej jakości, bo jest to dla mnie bardzo istotna kwestia.

Wojciech Szwarczyński
Z nami od 2021-06-03
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Witam! Nazywam się Wojciech i prowadzę foto studio memoryphotographer. Fotografuje ludzi i krajobrazy, jest to moja pasja. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moch zdjęciach wbijaj na insta lub fb. Numer telefonu 530877583

Aleksandra "Terra" Lepszy
Z nami od 2021-05-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
22

Witam serdecznie wszystkich. Nazywam się Aleksandra "Terra" Lepszy, fotografuję od 12 lat. Moje ulubione kategorie zdjęć to zwierzęta, makro, krajobrazy, przyroda, architektura, miasto, technologia i astrofotografia. Byłam szkolnym fotografem w szkole podstawowej, gimnazjum i technikum, gdzie uczęszczałam na profil cyfrowe procesy graficzne. Brałam udział w konkursach i warsztatach z zakresu fotografii. Uczestniczę również w kursach fotograficznych, aby poszerzyć swoją wiedzę o fotografii, która mnie interesuje. Moje zdjęcia dotarły już do ponad 40 krajów na całym świecie i są dalej rozpowszechniane. Jestem samoukiem i staram się rozwijać nie tylko w zakresie fotografii, ale także grafiki komputerowej, grafiki tradycyjnej, poligrafii, pisania i marketingu internetowego.

Jerzy Hungendorfer
Z nami od 2021-05-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania grafik.

Edyta K
Z nami od 2021-05-10
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Hej :) Jestem pasjonatką fotografii przyrodniczej oraz macro.

Piotr Maciejowski
Z nami od 2021-05-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Fotografuje głównie pejzaże. Lubie uwieczniać chwilę na zdjęciach, a w swoich pracach staram się przekazać emocje które towarzyszyły mi na szlaku :)

Marzena Pieśkiewicz
Z nami od 2021-05-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Witaj, Fotografia to moja pasja od ponad 2 lat. Fotografuję przyrodę i pokazuję jej piękno, którego często w biegu życia nie zauważamy. Bliska mojemu sercu jest szczególnie makrofotografia. Lubię na zdjęciach minimalizm i delikatność bo czasami im mniej znaczy więcej. Zapraszam :)

Jarosław Lech
Z nami od 2021-05-03
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Fotografia, jak pewnie dla wielu z Was, na początku była dla mnie tylko zabawą. Z czasem natomiast to hobby stało się wyzwaniem. Specjalizuję się w zdjęciach krajobrazowych bo ten rodzaj fotografii pozwala na stały kontakt z naturą. Często w plenerze trzeba korzystać z nadarzającej się okazji i „łapać chwilę”, szukać kadru i kompozycji w ułożeniu chmur, kolorów i kontrastów w świetle słońca o różnych porach dnia. Szczęściu też oczywiście dobrze jest pomóc, dlatego przydaje się znajomość natury, przewidywania pogody, zmian warunków atmosferycznych i oczywiście miejsc, które odwiedzam. Mam nadzieję, że moje zdjęcia będą dla Was najlepszymi wspomnieniami miejsc, które odwiedziliście a oglądając je będziecie mieć tyle radości, ile ja z robienia ich.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Zobacz ten obraz na ścianie dzięki aplikacji PicSell AR

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android wspierający technologię AR lub iPhone 6S lub nowszy, ściągnij naszą aplikację, żeby zobaczyć jak ten obraz wygląda na Twojej ścianie. Kliknij poniżej aby pobrać aplikację:

Jeśli używasz obecnie smartfon, na którym jest już zainstalowana aplikacja PicSell AR:

Zobacz ten obraz w aplikacji PicSell AR

Jeśli napotkasz problemy z wyświetlaniem obrazu w AR, spróbuj wydrukować i zaczepić w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić obraz poniższy czarno-biały marker A4 (pobierz marker)

Błąd

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto